Marcin Wąs - II tura wyborów Burmistrza Bobowej

Siatkówka – MKS Podkarpacie Bobowa kontra Bronowianka Kraków

Autor: Łukasz Augustyn
Za nami kolejny emocjonujący mecz III ligi kobiet, który odbył się 14 stycznia 2012 w hali sportowej w Bobowej. Na przeciw siebie stanęły MKS Podkrapacie i Bronowianka Kraków.

Początek meczu rozpoczął się wygraną dwóch pierwszych setów przez Bronowianka Kraków, w III secie na chwilę szczęście uśmiechnęło się do zawodniczek MKS Podkrapacie.  Niestety IV set przeważył szalę zwycięstwa na stronę zespołu z Krakowa,  dając wynik 3:1 dla Bronowianka Kraków.

Mecz miał dwa oblicza, trzy sety dla gości, później jeden dla nas – mówi Adam Urbanek, trener bobowianek. Ostatecznie wygrała drużyna bardziej doświadczona,  składająca się w większości z zawodników drugoligowych. Gra toczy się dalej, mamy jeszcze szanse o trzecie lub czwarte miejsce, wszystko się okaże.  Wyróżniającą się zawodniczką była Barbara Dziedzic z numerem 3,  dzięki jej świetnej grze w ataku i obronie wygraliśmy trzeci set.