Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Czwartek, 29 października 2020
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Życzenia dla Babci i Dziadka - Bobowa - 21 stycznia

Życzenia dla Babci i Dziadka.

21.01.2012 || Kategorie: Edukacja, Uroczystości || Autor: Łukasz Augustyn

„Kochamy was” od takich słów rozpoczęło się dzisiejsze przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy zerowej  z okazji dnia Babci i Dziadka w Zespole Szkół w Bobowej. Spotkaniu licznie przybyłych dziadków z wnuczętami towarzyszyło wiele wzruszeń.

Dzieci bardzo wzięły sobie do serca to wyjątkowe święto, pokazały się z jak najlepszej strony. Pod koniec gali, każdy występujący uczeń wręczył swoim dziadkom laurkę, kwiaty oraz wielkie marcepanowe serce. Uroczyste spotkanie zakończyło się wspólnym poczęstunkiem dla wnuków i dziadków.

Życzenia babciom i dziadkom złożył również burmistrz miasta Bobowa Wacław Ligęza, dyrektor Zespołu Szkół Adam Urbanek wraz z małżonką oraz przedstawiciele Urzędu Gminy.  Pogratulowali oni także dziadkom tak wspaniale występujących wnucząt.

Dzień Babci i Dziadka organizujemy w naszej szkole po raz drugi – mówi Maria Ziomek współorganizatorka gali.  Jest to czas uhonorowania ich pracy, bo przecież to dziadkowie pełnią bardzo ważną misję w wychowaniu młodego pokolenia. To właśnie oni pomagając swoim dzieciom, dbają o swoje wnuki. Dzisiejsza uroczystość nie mogłaby się odbyć bez pomocy rodziców, którzy przygotowali poczęstunek i uczyli dzieci swoich ról. Na szczególne uznanie zasłużyły również dzieci, które z wielkim poświęceniem przygotowywały się do obchodów tego święta.