Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Czwartek, 29 października 2020
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty

Dzień Matki w Bobowej

26.05.2012 || Kategorie: Bobowa, Uroczystości || Autor: Joanna Róż

W piątkowe przedpołudnie do Szkoły Podstawowej w Bobowej przybyły mamy, na specjalne zaproszenie swoich dzieci. Na spotkaniu z okazji Dnia Matki rozbrzmiały najpiękniejsze teksty i wierszyki opisujące rodzicielki w wykonaniu dzieci z klasy „zerowej”.

Przygotowanie do inscenizacji uczniowie zawdzięczają wychowawczyni – Dorocie Fryczek. Jak wiemy takie uroczystości przygotowują również klasy w całym Zespole Szkół. Po oglądnięciu występu w klasie zerowej można jednoznacznie stwierdzić, że  dzieci włożyły ogrom pracy w przygotowanie się do tego święta. Szczególną uwagę przykuły stroje dzieciaków – były bardzo pomysłowe i  różnorodne zwłaszcza te podczas przedstawienia „Czerwony  kapturek” – wersja współczesna. Wśród pięknych wierszy nie zabrakło tych najbardziej znanych i lubianych :

„Ze wszystkich kwiatów świata
chciałabym zerwać… słońce
i dać je potem Tobie,
złociste i gorące.
Słoneczko jest daleko,
ale się nie martw, mamo,
narysowałam drugie… Jest prawie takie samo!
Teraz cię wycałuję, jak mogę najgoręcej,
bo tak cię kocham bardzo, że już nie można więcej!”

Po występie dzieci na twarzach zgromadzonych mam malowały się piękne i promienne uśmiechy! Młodym aktorom przyglądał się również dyrektor placówki Adam Urbanek wraz ze swoim zastępcą Danutą Tarasek.

Drogie dzieci, w każdym wieku i gdziekolwiek jesteście nie zapomnijcie złożyć życzenia swoim mamom!

Cała redakcja portalu życzy Wszystkim Mamom radości ze swoich pociech, zdrowia, siły do pokonywania przeciwności i uśmiechu na każdy dzień !!!