Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Niedziela, 27 września 2020
Światłowód Orange Stróżna Gmina Bobowa

Międzynarodowy Dzień Dziecka również w Bobowej

01.06.2012 || Kategorie: Bobowa, Edukacja, Społeczeństwo || Autor: Paulina Kalamaszek

To radosne święto wszystkich dzieci, które już na dobre wpisało się w kalendarz dni świątecznych. Obchodzone jest 1 czerwca, nie tylko w Polsce ale również w wielu krajach europejskich.

W ramach tego dnia w wielu szkołach organizowane są imprezy, zabawy i konkursy. Z tej też okazji Zajazd Ostoja w Bobowej przygotował dla najmłodszych ze szkoły w Siekierczynie miłe atrakcje. Mogły one wesoło spędzić czas, tańcząc i wspólnie się bawiąc. Ponadto miały okazję dowiedzieć się jak wygląda restauracja i jak należy się w niej zachować.

– Wychodzimy z założenia, że wszystkie dzieci nasze są i im też należy się coś od życia w dniu ich święta. Stąd pomysł na dzisiejszą imprezę, aby wspólnie uczcić Międzynarodowy Dzień Dziecka – mówi Marcin Szczepanek właściciel Zajazdu Ostoja.

Dzieci były bardzo zadowolone i na pewno miło spędziły swoje święto. My również z tej okazji życzymy wszystkim dzieciom tym młodszym jak i tym starszym samych wspaniałych chwil, uśmiechu na co dzień i spełnienia wszystkich marzeń !

fot. Joanna Róż