Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Niedziela, 25 października 2020
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty

Rowerem przez Bobową dla polskich hospicjów!

08.06.2012 || Kategorie: Bobowa || Autor: Sabina Janus

Już jutro (9 czerwca) przez Bobową będzie przejeżdżał rajd rowerowy zatytułowany „Przez Polskę dla polskich hospicjów”. 1000 km – to łączna trasa jaką uczestnicy mają do pokonania. Ósmy etap to około 130 km, a Bobowa jest jednym z punktów na linii Jasło – Niedźwiedź.

Akcja doczekała się trzeciej edycji a jej organizatorami są Fundacja Babci Aliny i zaproszona w tym roku Fundacja „W trosce o Życie”. Rajd wystartował 2 a zakończy się 10 czerwca. Uczestnicy wydarzenia odwiedzą po drodze 10 hospicjów, które otrzymają od Fundacji specjalistyczny sprzęt. Patronem honorowym rajdu jest Maja Włoszczowska – mistrzyni świata kolarstwa górskiego.

 

Oprócz wsparcia akcji, uczestnicy rajdu będą mogli zwiedzić ciekawe zakątki naszego kraju jak również sprawdzić jak swoje zadania wykonują hospicja. To także swoista próba własnych sił oraz świetna zabawa połączona ze sportem. Dodatkowo pod gorlickim ratuszem na rowerzystów będzie czekała karetka, gdzie będą mogli wykonać darmowe badania krwi i ciśnienia.

Wciąż jeszcze można dołączyć do uczestników, którzy wyzwanie to już podjęli. Poniżej podajemy adres linku do strony, na której znajdują się formularze zgłoszeniowe. Wystarczy pobrać formularz, wypełnić go i wysłać pod wskazany w nim adres e-mail.

Serdecznie zapraszamy!

http://www.fundacjababcialiny.org.pl/cycle-poland-2012.html