Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Piątek, 25 września 2020
Światłowód Orange Stróżna Gmina Bobowa

Dzień Edukacji Narodowej w ZSZ Bobowa

16.10.2012 || Kategorie: Edukacja, Uroczystości || Autor: Łukasz Augustyn

Wczoraj uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych w Bobowej przygotowali uroczysty apel z okazji obchodzonego 14 października Dnia Nauczyciela.

Podczas uroczystości składano wszystkim nauczycielom, księżom oraz pracownikom szkoły życzenia zdrowia i wytrwałości w tym wymagającym poświęcenia zawodzie. Oprócz życzeń każdy z pedagogów otrzymał także symboliczny upominek.

Następnie uczniowie z Samorządu Szkolnego zaprezentowali się w przygotowanej przez siebie muzycznej części artystycznej. Z kolei szkolne kółko teatralne przedstawiło spektakl pt. „Z życia pracownika szkoły”, który ubawił grono pedagogiczne i pozostałych uczniów do łez. Na koniec nauczyciele uhonorowani zostali listami gratulacyjnymi za pracę z uczniami.

„Dzień Edukacji Narodowej uświadamia nam wszystkim jak wielką rolę w życiu społecznym odgrywa oświata oraz jak wiele zależy od właściwego wychowania i kształcenia młodzieży. Praca z młodym ludźmi wymaga wytrwałości, poświęcenia i codziennego trudu, ale jest też źródłem satysfakcji i uznania. Z okazji Dnia Nauczyciela życzę wszystkim wychowawcom i pedagogom wytrwałości w nauczaniu kolejnych roczników młodego pokolenia oraz radości płynącej z kształtowania właściwych postaw swoich wychowanków oraz wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym.” – powiedziała specjalnie dla naszego portalu Barbara Wołkowicz dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych.