Piłka nożna – LKS “Królovia” Królowa Górna vs. KS Bobowa

Autor: Damian Nowak
Wczoraj na stadionie w Królowej Górnej piłkarze KS Bobowa po paru przegranych meczach w końcu przełamali się i zwyciężyli z drużyną LKS "Królovia" Królowa Górna wynikiem 3:1 (1:0).

Gospodarze spotkanie rozpoczęli bardzo dobrze i już w 8 min zdobyli gola, lecz na nasze szczęście został strzelony ze spalonego i nie został uznany. To właśnie pierwsze 15 min dominowała drużyna z Królowej lecz z każdą kolejną minutą przewagę zyskiwali goście. Tuż przed gwizdkiem kończącym I połowę, wynik otworzył Piotr Budzyn, który po idealnym dograniu Mateusza Zielińskiego pewnie pokonał bramkarza.

Drugą połowę obie drużyny zaczęły dobrze. W 65 min drugiego gola dla KS Bobowa zdobył Grzegorz Dulęba, a parę minut później gospodarze zdobyli swojego pierwszego a zarazem ostatniego gola w spotkaniu. Ostatnią bramkę zdobył ponownie Grzegorz Dulęba po perfekcyjnym dośrodkowaniu Piotra Budzyna, nie dając najmniejszych szans bramkarzowi.

Gole: Piotr Budzyn (44 min), Grzegorz Dulęba (65, 78 min)