Jadwiga Wójtowicz kandydat do sejmiku województwa małopolskiego

Siatkówka – LKS Bobowa vs. Grunwald Chełmek

Autor: Damian Nowak
Wczoraj, 20 października na hali sportowo-widowiskowej przy Zespole Szkół nr 1 w Bobowej odbył się kolejny mecz piłki siatkowej mężczyzn o mistrzostwo III Ligi w sezonie 2012/2013. Tym razem podopiecznym trenera Pawła Popardowskiego nie udało się wygrać.

Zawodnicy LKS Bobowa rozpoczęli spotkanie bardzo dobrze wygrywając 1 seta, drugi zaś po nieco słabszej grze wygrali goście. Po zwycięstwie w 3 secie bobowscy siatkarze byli bardzo blisko zakończenia meczu już w 4 secie jednak drużyna Grunwaldu Chełmek skutecznie im to utrudniła wygrywając go. Tie-break po zdecydowanie lepszej grze wygrali goście dzięki czemu wygrali całe spotkanie 3:2