Jadwiga Wójtowicz kandydat do sejmiku województwa małopolskiego

Piłka nożna – KS Bobowa vs. LKS Szybmbark

Autor: Damian Nowak
Wczoraj zawodnicy KS Bobowa rozegrali na własnym stadionie ostatni mecz rundy jesiennej Klasy „A” w sezonie 2012/13. Tym razem spotkali się z ostatnią drużyną ligi – LKS Szymbark. Rozgrywka zakończyła się zwycięstwem 4:1

Piłkarze KS Bobowa spotkanie rozpoczęli bardzo pewni siebie. Całe spotkanie było rozgrywane zdecydowanie pod dyktando gospodarzy. Pierwszego gola bobowscy piłkarze zdobyli już w 10 min spotkanie, lecz nie został on uznany z powodu spalonego. Dopiero drugie trafienie w wykonaniu Sebastiana Pawlaka przyniosło nam prowadzenie. Zawodnicy grali bardzo odważnie co zaowocowało dwoma kolejnymi golami, niestety również i one zostały nie uznane z tego samego powodu co pierwsze trafienie. Tuż przed końcem I połowy  wynik do 2:0 powiększył ponownie Sebastian Pawlak pewnie wykorzystując jedenastkę.

II połowę KS Bobowa rozpoczęła również agresywnie tworząc sobie kolejne okazje do zdobycia gola których często nie wykorzystywali. Dopiero w 68 i 69 min po dwóch idealnych akcjach na listę strzelców wpisał się ponownie Sebastian Pawlak nie dając piłkarzom LKS Szymbark najmniejszych szans. Goście jedynego swojego gola w spotkania zdobyli w 71 min, szybką kontrą udało im się zaskoczyć obronę KS Bobowa.