Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Sobota, 28 listopada 2020
Światłowód Orange Stróżna Gmina Bobowa

Bobowski rynek jednym z najpiękniejszych w Małopolsce

29.12.2012 || Kategorie: Społeczeństwo || Autor: Mateusz Książkiewicz

Sukcesem, bo zajęciem drugiego miejsca przez rynek w Bobowej, zakończył się wczoraj plebiscyt na Najpiękniejszy Rynek Małopolski zorganizowany przez portal nasze.miasto.pl. Na naszą kandydaturę internauci oddali przeszło 50 tysięcy głosów.

Do zwycięzcy, rynku w Olkuszu, zabrakło nam zaledwie 7500 głosów. Jest to niewątpliwie sukces miasta jak również wszystkich którzy oddali głos, gdyż w pierwszych dniach konkursu Bobowa zajmowała jedne z ostatnich miejsc, a do pierwszej pozycji brakowało nam ponad 10tysięcy głosów. Z powiatu gorlickiego w plebiscycie brał jeszcze udział rynek z Biecza (9 miejsce) oraz Gorlic (22 miejsce), natomiast z najbliższych sąsiednich miast pojawił m.in.: Grybów (34 miejsce), Tuchów (24 miejsce) a także Nowy Sącz (5 miejsce).

Za ostateczne wyniki należą się podziękowania wszystkim którzy zagłosowali na nasz rynek. W szczególności dziękujemy wszystkich którzy dołączyli do wydarzenia na portalu społecznościowym Facebook pt. Głosuj na Bobową. Na naszym portalu przez cały czas trwania akcji leciał okolicznościowy baner:

Poniżej ilustracja przedstawiająca wyniki konkursu: