Jadwiga Wójtowicz kandydat do sejmiku województwa małopolskiego

Wygrana na koniec weekendu

Autor: Damian Nowak
Weekend z siatkówką zakończyło spotkanie LKS Bobowa z KS Ryglice. Po szybkim 3-setowym meczu, goście wrócili do domu „na tarczy” przegrywając 3:0.

Spotkanie rozpoczęło się spokojnie. Siatkarze LKS Bobowa pomimo częstych błędów, stopniowo budowali sobie coraz większą przewagę nad rywalami z Ryglic, pokonując ich w pierwszym secie 25:15. W drugim secie goście z Ryglic częściej zbliżali się do gospodarzy, lecz zawodnicy LKS Bobowa i w tym secie okazali się być lepsi. W ostatnim secie KS Ryglice już nie mieli szans na dobry wynik, przegrywając ostatecznie set wysoko, bo aż 25:13 i tym samym całe spotkanie.