Marzena Oleś Kluska czarna owca kandydat do sejmiku Województwa Małopolskiego

Czyżby koniec złej passy??

Autor: Łukasz Augustyn
Za nami kolejne spotkanie siatkarskie. Wczoraj, 16 lutego br. na Hali Sportowej w Bobowej siatkarki MKS-u Podkarpacie walczyły z zawodniczkami z Kęczanin Kęty.

Ostatnie mecze przynoszą coraz więcej emocji zawodniczkom jak i kibicom. Wczoraj spotkanie przyniosło zwycięstwo. Bobowskie zawodniczki pokazały, na co je stać i udowodniły, że mogą utrzymać się w III Lidze.

Początek spotkania był bardzo wyrównany. Dobre zgranie i wykorzystanie kilu błędów przeciwnika pozwoliło w końcówce seta na niewielki odskok punktowy i dodatkowe punkty. Drugi set to identyczny początek, lecz sytuacja odwróciła się o 180 stopni na korzyść zawodniczek z Kęt. Trzeci set to gra punkt za punkt, bardzo wyrównana. Nie zabrakło jednak ciekawych akcji.

Każda drużyna chciała za wszelką cenę zwyciężyć, lecz zwycięzcą seta okazał się MKS Podkarpacie. W meczu zdarzały się pojedyncze błędy, których później starano się unikać. Ostatni set to dobry początek naszych zawodniczek, kilkukrotny remis. Dobrze rozegrana piłka pozwoliła wygrać naszym siatkarkom ten mecz.

Na zakończenie meczu, wśród kibiców i zawodników rozlosowano nagrody, m.in. gadżety sponsorów klubu MKS Podkarpacie Bobowa . Osoby, które zostały wylosowane na pamiątkę miały możliwość wykonania sobie fotografii z bobowskimi zawodniczkami. Wręczono również statuetkę dla najlepszej siatkarki tego spotkania, która była Barbara Dziedzic.

„ W poprzednim Spotkaniu przegraliśmy 3: 2. Wydawało się, że w rewanżu będzie spokojnie. Dziewczyny za szybko uwierzyły, że to będzie łatwe zwycięstwo. Okazało się to jednak dosyć skomplikowane. Na koniec kontuzja, która jeszcze bardziej skomplikowała sytuację,. Miejmy jednak nadzieję, że to nic poważnego i, że zawodniczka będzie mogła w poniedziałek zagrać w licealiadzie i wraz z drużyną wywalczy puchar” – mówił Trener MKS Podkarpacie Bobowa Adam Urbanek