Marcin Wąs - II tura wyborów Burmistrza Bobowej

Przegrana w finałach z Olkuszem!

Autor: Damian Nowak
Kolejny Mecz III Ligi Mężczyzn za nami. To prawie dwugodzinne widowisko zakończyło się porażką LKS Bobowa z rywalami z Olkusza 3:1.

Sobotnie spotkanie należało bardzo emocjonujących. Już od początku pierwszego seta obie drużyny grały na bardzo wysokim poziomie. Rywalizacja punkt za punkt w pierwszej części spotkania dostarczyła widowni niezwykłych wrażeń. Set zakończyło się wygraną LKS-u 28:30.

W drugim i trzecim secie bobowski LKS opadł z sił. Pomimo chęci i woli walki naszych, drużyna LKS Kłos Olkusz zdecydowanie zdominowała oba sety wygrywając je kolejno do 13 i do 12.

W czwartym i ostatnim secie spotkania siatkarze LKS Bobowa zdeterminowali się i zaczęli walczyć z gośćmi. Niestety było już za późno. Nie było już szans na tie-breaka i walkę o zwycięstwo.