Marzena Oleś Kluska czarna owca kandydat do sejmiku Województwa Małopolskiego

Bobowianki rozgromione

Autor: Łukasz Augustyn
Wielkimi krokami zbliża się zakończenie sezonu siatkarskiego. Wczoraj na hali sportowej w Bobowej naprzeciw siebie stanęły zawodniczki MKS Podkarpacie Bobowa i UKS Dwójka Krynica.

To spotkanie bez wątpienia nie należało do udanych. Niestety zakończyło się ono porażką, choć po ostatnio wygranym meczu wszyscy mieliśmy nadzieję , że zła passa odejdzie w nieznane. Początek spotkania to mocny atak ze strony gości i kilku punktowa przewaga nad gospodarzami, następnie Bobowianki odrobiły stratę doprowadzając do remisu. Niestety błędy w grze, przełożyły się na stan punktowy, w którym goście zwyciężyli 25: 14.

Drugi set to z pewnością skuteczniejsza gra MKS-u na zagrywce i mniejsza ilość popełnianych błędów. Gospodarze wygrali 25: 19. Trzeci i czwarty set to, kolejna seria błędów – głównie związanych z przyjęciem oraz dobrze rozegrana piłka ze strony kryniczanek zdeklasowały nasze zawodniczki. 25: 17 i 25: 13 to wyniki dwóch ostatnich setów. To nie był dobry dzień dla naszych siatkarek. Mamy nadzieje, że następne spotkania okażą się zwycięskie i nasze zawodniczki odrobią straty. Również pragniemy zaprosić kibiców do aktywnego włączenia się w kibicowanie i dopingowanie naszych zespołów. Na koniec spotkania wręczono i rozlosowano drobne upominki wśród zawodniczek i przybyłych kibiców. Magdalena Hojniak –zawodniczka UKS Dwójka Krynica została uhonorowana statuetką za najlepiej rozegrany mecz.

„Dziewczyny zagrały poniżej oczekiwań. Właściwie najwięcej błędów było z przyjęciem i to w głównej mierze zadecydowało o końcowym wyniku meczu. Myślę, że goście pokazali zdecydowanie lepszą grę, natomiast nasze dziewczyny miały słabszy dzień, a to się przecież zdarza nawet najlepszym. Niestety nikogo nie wyróżnię, ponieważ wszystkie zawodniczki zagrały dzisiaj poniżej swoich możliwości.”– mówił trener MKS Podkarpacie Bobowa, Adam Urbanek.