Marzena Oleś Kluska czarna owca kandydat do sejmiku Województwa Małopolskiego

Kolejna porażka LKS Bobowa

Autor: Jakub Oślizło
Kolejny weekend z III Ligą Mężczyzn za nami. W minioną sobotę siatkarze LKS Bobowa na własnym boisku podjęli mecz z MKS ''Tarnovia'' Tarnów. Ostatecznie po emocjonującym, pięciosetowym spotkaniu goście cieszyli się ze zwycięstwa.

Początek spotkania w wykonaniu zawodników LKS Bobowa dawał nadzieje na szybki pogrom gości. Po wygranych w dwóch pierwszych setach 25:23 i 25:22, kibice byli pewni, że 3 set to już tylko formalność.

Niestety goście w 3 i 4 secie zdecydowanie oddalili możliwość zwycięstwa gospodarzy, wygrywając je kolejno 25:22 i 27:25.

W tie-breaku zawodnicy jednej i drugiej drużyny nie chcieli łatwo oddać zwycięstwa przeciwnikowi. Ostatecznie, to goście z Tarnowa wygrali 5 set 15:9 a co za tym idzie – wygrali spotkanie.