Jadwiga Wójtowicz kandydat do sejmiku województwa małopolskiego

Lider na kolanach – KS Bobowa gromi Sękową

Autor: Damian Nowak
Przedwczoraj na stadionie w Sękowej piłkarze KS Bobowa zmierzyli się z drużyną "Ogień" Sękowa w ramach "A" Klasy Seniorów.  Spotkanie z liderem tabeli zakończyło się pewnym zwycięstwem gości. KS Bobowa wróciła do domu z wynikiem 3:0 i trzema punktami.

Bobowscy piłkarze rozegrali w niedzielę bardzo dobre spotkanie. Już w 6 minucie meczu wynik otworzył Mateusz Skrzypek. W kolejnych minutach obie drużyny stwarzały sobie okazje bramkowe, lecz świetne interwencje bobowskiego bramkarza uniemożliwiły gospodarzom zdobycie gola. W 32 minucie doskonałym uderzeniem z ponad 30 metrów popisał się Dominik Gryzło zdobywając drugiego gola dla naszej drużyny.

W drugiej połowie pomimo kilku akcji piłkarzy z Sękowej to bobowianie mieli grę praktycznie przez cały czas pod kontrolą. Uwieńczeniem wygranej był gol Mateusza Wojna, który bez problemu pokonał bramkarza “Ogień” Sękowa uderzeniem zza pola karnego.

Piłkarzom gratulujemy kolejnej wygranej a wszystkich kibiców piłki nożnej zapraszamy już w najbliższy czwartek (30 maja) na Stadion w Bobowej gdzie zawodnicy KS Bobowa zmierzą się z “Królovią” Królowa Górna.