Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Sobota, 30 maja 2020

Po dwóch przegranych, wygrana juniorów w gorlickich derbach!

06.01.2014 || Kategorie: LKS Bobowa, Piłka siatkowa, Sport || Autor: Natalia Kurek

W niedzielne popołudnie, 5 stycznia br. na hali sportowej w Bobowej odbył się mecz piłki siatkowej między juniorami LKS Bobowa a GKPS Gorlice.  Noworoczne derby powiatu gorlickiego po raz kolejny zakończyły się zwycięstwem dla naszej drużyny!


W starciu dwóch drużyn LKS Bobowa okazała się lepsza wygrywając w trzech setach 25:17, 25:16, 25:23. Mecz, poza trzecim setem, był jednostronnym widowiskiem, w którym LKS Bobowa zaprezentował efektowną i skuteczną grę. W ostatnim secie rywale podnieśli poprzeczkę , ale mimo wysiłków nie udało im się wygrać.

Podsumowując spotkanie można śmiało stwierdzić, że LKS Bobowa zgrała bardzo dobrze. Ciągłe treningi pozwalają na zwycięstwa w pięknym stylu. Miejmy nadzieje, że tegoroczna dobra passa nie ucieknie a bobowscy i okoliczni kibice jeszcze aktywniej włącza się w doping naszym siatkarzom.

Skład LKS Bobowa :
Trener: Paweł Popardowski
-Tubek Michał
– Popardowski Jakub
-Bogusz Sebastian
-Bogusz Krystian
-Gryzło Przemysław
-Wiejaczka Dawid
-Matusik Michał
-Zięba Wojciech
-Domin Maciej
-Babicz Mateusz
-Molendowicz Jakub

,,Mecz był udany, a nasi zawodnicy zagrali rewelacyjnie. Juniorzy pokazali świetną formę w dwóch pierwszych setach, a rozpoczęcie roku w takim stylu oby było wyłączną drogą naszych siatkarzy.’‚- mówi wieloletni trener siatkówki Paweł Popardowski

Fot: Julia Ziomek