Jadwiga Wójtowicz kandydat do sejmiku województwa małopolskiego

Po dwóch przegranych, wygrana juniorów w gorlickich derbach!

Autor: Natalia Kurek
W niedzielne popołudnie, 5 stycznia br. na hali sportowej w Bobowej odbył się mecz piłki siatkowej między juniorami LKS Bobowa a GKPS Gorlice.  Noworoczne derby powiatu gorlickiego po raz kolejny zakończyły się zwycięstwem dla naszej drużyny!

W starciu dwóch drużyn LKS Bobowa okazała się lepsza wygrywając w trzech setach 25:17, 25:16, 25:23. Mecz, poza trzecim setem, był jednostronnym widowiskiem, w którym LKS Bobowa zaprezentował efektowną i skuteczną grę. W ostatnim secie rywale podnieśli poprzeczkę , ale mimo wysiłków nie udało im się wygrać.

Podsumowując spotkanie można śmiało stwierdzić, że LKS Bobowa zgrała bardzo dobrze. Ciągłe treningi pozwalają na zwycięstwa w pięknym stylu. Miejmy nadzieje, że tegoroczna dobra passa nie ucieknie a bobowscy i okoliczni kibice jeszcze aktywniej włącza się w doping naszym siatkarzom.

-Molendowicz Jakub

,,Mecz był udany, a nasi zawodnicy zagrali rewelacyjnie. Juniorzy pokazali świetną formę w dwóch pierwszych setach, a rozpoczęcie roku w takim stylu oby było wyłączną drogą naszych siatkarzy.’‘- mówi wieloletni trener siatkówki Paweł Popardowski

Fot: Julia Ziomek