Cenne 3. punkty w Zagórzanach

Autor: Damian Nowak
Przedwczoraj Klub Sportowy Bobowa w 17. kolejce A klasy grupy Gorlice-Nowy Sącz zmierzył się na wyjeździe z 6. drużyną tabeli - LKS Zagórzany. Po pewnym zwycięstwie piłkarze powiększyli swój dorobek punktowy o kolejne 3 oczka.

Początek spotkania dla naszych piłkarzy zaczął się nie najlepiej, ponieważ wynik spotkania otworzyli gospodarze – LKS Zagórzany. Dopiero po kolejnych kilkunastu minutach pomocnik KS Bobowa Robert Święs doprowadził do wyrównania.

W drugiej połowie spotkania bobowianie stwarzali sobie kolejne szanse do zdobycia kompletu punktów.  Niecałe 6. minut po wznowieniu gry swojego 11. gola w tym sezonie zdobył Maksymilian Obrzut a tuż przed końcowym gwizdkiem wynik na 3-1 ustalił kapitan Bobowian, Piotr Budzyn.

LKS Zagórzany 1 – 3 (1 – 1) KS Bobowa