Marzena Oleś Kluska czarna owca kandydat do sejmiku Województwa Małopolskiego

Juniorzy KS Bobowa remisują z LKS Szymbark

Autor: Damian Nowak
W minioną sobotę juniorska drużyna LKS Szymbark na własnym stadionie gościła podopiecznych Krzysztofa Flądro. Po 90 minutach wyrównanej gry obie drużyny podzieliły się punktami.

Tuż po godzinie 10.00 bobowianie rozpoczęli bój z vice liderem II Ligi Juniorów. Walka równomiernie przenosiła się z jednej bramki pod drugą. Ledwie kilkanaście minut po pierwszym gwizdku gospodarze objęli prowadzenie, a 6 minut później do wyrównania doprowadził kapitan bobowian-  Jakub Oślizło.

W drugiej części piłkarze KS Bobowa zdobyli jeszcze dwie bramki autorstwa Mateusza Zielińskiego i po raz drugi Jakuba Oślizły, przy czym również 2 razy musieli wyciągać piłkę z własnej siatki przez co spotkanie zakończyło się wynikiem 3:3.

LKS Szymbark 3 – 3 KS Bobowa