Marcin Wąs - II tura wyborów Burmistrza Bobowej

Bobowa wygrywa z Mogilnem 5:4

Autor: Jakub Oślizło
W dniu wczorajszym na stadionie przy ul. Sportowej w Bobowej zawodnicy klubu KS Bobowa rozegrali przedostatnie w tym sezonie spotkanie z drużyną ULKS "Wicher" Mogilno. Zakończyło się ono wynikiem 5:4 dla drużyny gospodarzy.

Wynik meczu został otwarty przez jednego z bobowskich pomocników Piotra Budzynia, następnie kolejna bramka również została strzelona przez bobowianina tym razem Marka Magiera, który kilkanaście minut później zaliczył kolejną bramkę po dobitce rzutu karnego. Podczas wczorajszej rywalizacji nie brakowało emocji, bowiem drużyna gości również miała kilka skutecznych okazji przy bramce. Pierwsza połowa przyniosła 3 bramki dla Bobowej oraz 2 dla gości z Mogilna.

W końcówce meczu dwoma trafieniami popisał się jeden z bobowskich obrońców, który ostatecznie ustalił wynik spotkania. Przed bobowianami został ostatni mecz do rozegrania w tym sezonie, będzie to dzisiejsze spotkanie z drużyną LKS “Victoria” Śnietnica.