Marcin Wąs - II tura wyborów Burmistrza Bobowej

Trzy punkty, trzy bramki czyli juniorzy KS Bobowa w akcji

Autor: Jakub Oślizło
Tak można powiedzieć o ostatnim meczu juniorów KS Bobowa, która rozegrali w ubiegłą sobotę (04.10.br) wyjazdowe spotkanie z drużyną LKS Szymbark. Wszystkie trzy gole bobowianie strzelili już w pierwszej połowie.

Widoczna przewaga była od początku po stronie KS Bobowa. Juniorzy stwarzali bardzo dużo sytuacji strzeleckich, z których trzy zostały zakończone bramkami. Pierwszy gol należał do Jakuba Oślizło, który wykorzystał szansę z rzutu karnego podyktowanego w 20 minucie meczu. Niespełna 10 min później po zagraniu w pole karne piłki głową trafił Piotr Dębosz podwyższając wynik na 2:0. Do końca pierwszej połowy zostało wyprowadzonych kilka akcji przysłowiowych “setek”. W czasie jednej z nich pomocnik KS-u został sfaulowany w polu karnym co było skutkiem podyktowania drugiego rzutu karnego w tym spotkaniu dla drużyny z Bobowej. Wtedy ponownie Jakub Oślizło pewnie uderzając piłkę trafił do bramki i ustalił wynik końcowy meczu na 3:0.

Podczas drugiej części meczu, przeciwnicy z Szymbarku próbowali odrobić straty, jednak nie zdołali się przedrzeć przez silną linie obrony KS Bobowa. Juniorzy wrócili pełni radości do Bobowej z kompletem 3 pkt, a już jutro czeka ich spotkanie z liderem LKS Kobylanka na własnym boisku.