Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Niedziela, 17 października 2021

Szlachetna Paczka rozdała upominki

14.12.2014 || Kategorie: Region, Społeczeństwo || Autor: Łukasz Augustyn

30 rodzin z terenu powiatu gorlickiego zostało obdarowanych w ramach akcji „Szlachetna Paczka”. Jedna z nich otrzymała swoją „Szlachetną Paczkę” złożoną z 26 dość okazałych paczek od pracowników Starostwa Powiatowego w Gorlicach oraz kilku jednostek organizacyjnych powiatu i zaprzyjaźnionych osób. Zebrano łącznie 2775 zł, za które zakupiono wskazane przez wybraną 8-osobową rodzinę produkty.

To  już po raz trzeci przedstawiciele powiaotwych jednostek włączyli się w „Szlachetną Paczkę” W tym roku w akcji uczestniczyli pracownicy: Starostwa Powiatowego w Gorlicach oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Powiatowego Urzędu Pracy, Powiatowego Zarządu Drogowego i Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności, a także Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego, Restauracji „Starościańska” oraz współpracujący z powiatem geodeci. Za zebrane pieniądze zakupione zostały produkty o które prosiła wybrana wcześniej rodzina, czyli odzież dla sześciorga dzieci i ich rodziców, artykuły spożywcze i chemiczne oraz zabawki.  Z trudem zmieściły się w 26 paczkach. Pięknie zapakowane pudła zostały przekazane do centrum zbiórki gorlickiej „Szlachetnej Paczki”, które mieściło się w Pawilonie informacji turystycznej i historii miasta w rynku w Gorlicach. Stamtąd dary trafią do ośmioosobowej rodziny z terenu powiatu gorlickiego, która jest w bardzo trudnej sytuacji materialnej.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom za wsparcie oraz organizatorom „Szlachetnej Paczki” za możliwość niesienia pomocy.

Do Szlachetnej Paczki może dołączyć każdy. Szczegóły jak to zrobić znajdziecie na stronie organizatora akcji Stowarzyszenia „Wiosna” http://www.wiosna.org.pl/

źródło : SP