Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Piątek, 07 sierpnia 2020
Światłowód Orange Stróżna Gmina Bobowa

Kolizja na Grunwaldzkiej. Kobieta w ciąży trafiła do szpitala!

18.03.2015 || Kategorie: Bobowa, Straż pożarna, Wypadki || Autor: Jakub Oślizło

W dniu dzisiejszym 18 marca br. tuż przed godzina 14:00 na drodze wojewódzkiej 981 na wysokości stacji paliw Szpila w Bobowej doszło do zderzenia dwóch samochodów: Volvo oraz Fiata. Na miejsce zdarzenia skierowano policję z Komisariatu w Bobowej, OSP Bobowa, Zespół Pogotowia Ratunkowego oraz zastęp JRG PSP z Gorlic. 

W wyniku zdarzenia ucierpiały dwie kobiety. Jedna z nich była w ciąży i tuż po przyjeździe karetki pogotowia ratunkowego została przetransportowana do gorlickiego szpitala, natomiast druga z nich została opatrzona ale nie wyraziła zgody na przewiezienie do szpitala w celu dalszych badań.

– Jak widzimy doszło do najechania na tył pojazdu. Kierująca Volvo chciała skręcić na stacje benzynową, włączyła kierunkowskaz jednak jadąca za nią samochodem Fiat Seicento Pani nie zauważyła prawdopodobnie tego kierunkowskazu i najechał na tył Volvo. W skutek tego zdarzenia jedna z osób jadących Volvo została przetransportowana do gorlickiego szpitala na obserwacje, była to kobieta w ciąży. Kierująca samochodem Seicento została opatrzona przez zespół pogotowia ratunkowego i nie wyraziła zgody na transport do  szpitala. W danej chwilą prowadzone są czynności przez strażaków z JRG PSP Gorlice, jednostkę OSP Bobowa oraz grupę dochodzeniowo-śledczą z Gorlic. – powiedział dla naszego portalu obecny na miejscu rzecznik prasowy gorlickiej Straży Pożarnej mł.bryg. Dariusz Surmacz.

W czasie prowadzonych czynności przez służby ratunkowe ruch na tym odcinku drogi wojewódzkiej odbywał się wahadłowo.