Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Światłowód Orange Stróżna Gmina Bobowa
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Niedziela, 27 września 2020
Światłowód Orange Stróżna Gmina Bobowa

Potrzebna pomoc dla wspólnej sprawy!

08.04.2015 || Kategorie: Bobowa, Konkurs, Społeczeństwo || Autor: Jakub Oślizło

Mamy szansę by w gminie Gmina Bobowa powstał niepowtarzalny plac zabaw pn. „Podwórko Nivea”, wystarczy minuta dziennie byśmy mogli wspólnie cieszyć się z faktu jego posiadania.

Gmina Bobowa zgłosiła udział w konkursie, w ramach którego można starać się o wybudowanie na naszym terenie placu zabaw. Z podwórka Nivea będą mogli korzystać rodzice oraz dzieci, spędzając w aktywny sposób czas. Wstępnie do akcji „Podwórko Nivea” wytypowano działkę nr 399/4 w Bobowej. Budowa placu zabaw na tym trenie jest częścią koncepcji architektoniczno-urbanistycznej kompleksu rekreacyjno-sportowego, który ma powstać w tym miejscu. Rodzinne miejsca zabaw ufundowane przez firmę kosmetyczną powstaną w 40 miejscach w całej Polsce, które zgromadzą na swoim koncie najwięcej głosów internautów.

Od zaangażowania i chęci wsparcia mieszkańców i sympatyków gminy zależy, czy plac wyposażony w sprzęty dla młodszych i starszych dzieci oraz ich rodziców, powstanie w naszej gminie. Codziennie oddajmy jeden głos na naszą lokalizację i zachęćmy do głosowania naszych znajomych.

Głosowanie trwa od 1 kwietnia, oddać głos może każdy za pośrednictwem strony internetowej http://www.nivea.pl/podworko

materiał-promocyjny-I