Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Sobota, 16 października 2021

Seniorzy KS Bobowa remisują z Mogilnem!

05.06.2015 || Kategorie: Bobowa, Piłka nożna, Sport || Autor: Jakub Oślizło

W ramach 24 kolejki A klasy seniorów Podokręgu Piłki Nożnej Gorlice seniorzy KS Bobowa rozegrali wczoraj 04.06 br. swoje przedostatnie spotkanie w tym sezonie z drużyną ULKS WICHER Mogilno. Niestety bobowskim piłkarzom udało się tylko zremisować 2:2.

Mecz zaczął się punktualnie o godzinie 18:00 na stadionie przy ul. Sportowej w Bobowej. Po upłynięciu 25 minut padła pierwsza bramka dla drużyny z Mogilna a strzelcem jej był Krystian Strojny a wynik nie uległ zmianie aż do końca pierwszej połowy. W drugiej części spotkania, bojowo nastawieni piłkarze z Bobowej doprowadzili do remisu w 51 min za sprawą celnego strzału Sebastiana Pawlaka. Niespełna 7 min. później ten sam zawodnik wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Przewaga w bramkach uśpiła czujność bobowian przez co tuż pod koniec meczu Patryk Mirek, zawodnik ULKS Wicher Mogilno zdobył gola w 86 minucie spotkania.

Sędzia główny pokazał podczas meczu sześć żółtych kartek, trzy po stronie gospodarzy i trzy po stronie gości. Zawodnikami ukaranymi przez arbitra byli: Marek Magiera, Kamil Zieliński oraz Dariusz Magiera.

Skład podstawowy:

 Arkadiusz Barczyk
Piotr Budzyn
Grzegorz Dulęba (46′)
Krzysztof Flądro
Łukasz Kieroński (85′)
Marek Magiera
Damian Nowak
Sebastian Pawlak
Damian Świątański
Wojciech Świątański (46′)
Kamil Zieliński

Skład rezerwowy:

Daniel Abram (46′)
Dominik Gryzło (46′)
Dariusz Magiera (85′)
fot. Mateusz Książkiewicz