Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Kamienne Dywany
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Piątek, 20 lipca 2018

Uwaga! UFO nad Gminą Bobowa?

03.07.2015 || Kategorie: Region, Społeczeństwo || Autor: Paulina Wilczyńska

W poniedziałkowy wieczór na skrzynkę mailową dostaliśmy wiadomość z zapytaniem czy wiemy co lata nad głowami mieszkańców gminy Bobowa oraz okolic. Czy to ufo ? Sprawdźmy !

Według naszego czytelnika, który nadesłał do nas maila, kolor świateł jakie posiadała maszyna wyraźnie wskazywał przylot kosmitów. Postanowiliśmy jednak tą zagadkę rozwiązać a użyliśmy do tego wszechwiedzącego internetu, który zasugerował iż odpowiedź znajdziemy na portalu podhale24.pl.

Po przeczytaniu artykułu z wcześniej wymienionego portalu dowiadujemy się: – Rozpoczęte w ten poniedziałek pięciodniowe ćwiczenia mają na celu trening w lotach w rejonach górzystych – na co dzień piloci z tych jednostek operują nad mniej urozmaiconą rzeźbą terenu. Loty odbywają się w ciągu dnia, ale również nocą. Podhalańskie lotnisko znów stało się bazą lotnictwa wojskowego, obok imponującej ilości sprzętu lotniskowego – łącznie ze stanowiskiem kierowania lotami na podwoziu Stara – przyleciało bowiem pięć Mi-2, również w wersji uzbrojonej oraz cztery potężne Mi-24D – takiej informacji udzielił portalowi podhale24.pl Andrzej Wójcikiewicz.

Tak więc zagadka została rozwiązana i każdy z nas może spać spokojnie 😉

fot: ilustracyjne (wyk. 02.07.2015 – okolice Bieśnika)

mIMG_6967