Jadwiga Wójtowicz kandydat do sejmiku województwa małopolskiego

Aż 8 razy bramkarz Królovii sięgał po piłkę do bramki

Autor: Łukasz Kieroński
Wczoraj (tj. niedziela, 17 sierpnia br.) seniorzy KS Bobowa na własnym stadionie rozpoczęli przygodę z A Klasą w sezonie 2015/2016. Nasza drużyna podejmowała zespół LKS Królovia Królowa Górna.

Rywalizacja nie należała do łatwych, pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Wynik spotkania otworzył w 12 minucie napastnik gości Marcin Groń. Cztery minuty później (16 minuta) bramkę na 1:1 zaliczył napastnik KS Bobowej Marek Magiera.

W drugiej połowie pewni swego zawodnicy z Bobowej wprowadzili dwie bardzo trafne zmiany. Jedną z nich był Rafał Kudryk, który bardzo dobrze wszedł w mecz strzelając 2 bramki w 55 i 60 minucie. Czwartego gola dla KS Bobowej strzelił Jakub Oślizło w 63 minucie. Chwile później w 69 minucie dzięki składnej akcji gospodarzy swojego drugiego gola trafił Marek Magiera. Szóstego gola w 75 minucie zaliczył Kapitan KS Bobowej Piotr Budzyń. Kiedy wszyscy zgromadzeni byli pewni, że wynik już nie ulegnie zmianie, w 90 minucie kolejną bramkę trafił środkowy obrońca naszej drużyny Dominik Gryzło. Żeby tego było mało 2 minuty później Krzysztof Flądro skompromitował rywali swoją bramką ustalając wynik na 8:1. W całym spotkaniu padły tylko 2 żółte kartki, pierwszą otrzymał młody zawodnik KS Bobowej Łukasz Kieroński po bardzo brutalnym faulu. Zaś drugą Dariusz Kłębczyk z LKS Królovia Królowa Górna. Podopieczni Krzysztofa Flądry zaprezentowali znakomite przygotowanie do sezonu i aktualnie są liderem w tabeli A Klasy.