Seniorzy tracą punkty w Wojnarowej

Autor: Łukasz Kieroński
W niedzielne popołudnie KS Bobowa rozegrała na stadionie w Wojnarowej mecz 3 kolejki gorlickiej A Klasy. Bobowianie przegrali na wyjeździe z LKS Orzeł Wojnarowa 0:3 i była to ich pierwsza ligowa porażka.

Spotkanie rozpoczęło się pod dyktando gospodarzy. Niestety to zawodnicy z Wojnarowej mieli więcej okazji do zdobycia bramki, co w 13 minucie gry zaowocowało golem Michała Mędonia. O bardzo agresywnej i nerwowej atmosferze pierwszej połowy świadczą aż 4 żółte kartki dla LKS Orzeł Wojnarowa i jedna dla KS Bobowa.  Przeniosło się to na drugą bramkę gospodarzy, którą strzelił Władysław Fyda w 40 minucie.

Wynik spotkania ustalił się niedługo po rozpoczęciu drugiej połowy. Już w 53 minucie Robert Kubiela zdobył trzeciego gola dla Wojnarowej. Kolejne minuty meczu przyniosły wiele kontrowersyjnych decyzji sędziów oraz walk słownych kibiców względem arbitrów. W 56 minucie drugą żółtą kartkę dostał Kamil Zieliński przez co bobowianie grali już tylko w 10-tkę. Liczne kartki, nie poskromiły agresji zawodników. Ostatecznie sędzia wyjmował żółtą kartkę aż 11 razy podczas całego spotkania.