Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Niedziela, 25 października 2020
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty

Kierowca zbiegł, pasażerowie zostali!

02.09.2015 || Kategorie: Policja, Region, Wypadki || Autor: Mateusz Książkiewicz

Tuż przed północą z soboty na niedziele (29/30 sierpnia) w Rzepienniku Biskupim na drodze powiatowej w kierunku Turzy, Moszczenicy doszło do nietypowego zdarzenia drogowego. Kierowca Audi A3, który utracił panowanie nad pojazdem zbiegł z miejsca kolizji pozostawiając dwójkę pasażerów.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem Audi A3 wypadł z drogi i znalazł się w rowie. W samochodzie podróżowało łącznie trzy osoby: kierowca i dwóch pasażerów, jak się okazało wziętych przez przypadek. Tuż po kolizji, kierujący zbiegł z miejsca zdarzenia pozostawiając pojazd i dwóch towarzyszy podróży, którym na szczęście nic się nie stało.

„Przed godziną 23.00 w sobotę 29 sierpnia 2015 roku otrzymaliśmy zgłoszenie z Rzepiennika Biskupiego o tym, że w rowie znajduje się Audi A3 oraz, że na miejscu są dwie osoby – mówi Olga Żabińska rzecznik Komedy Miejskiej Policji w Tarnowie. – Po ustaleniu przez policjantów szczegółów zdarzenia ustalono, że na miejscu nie ma kierowcy. Na tą chwilę policja z komisariatu w Ciężkowicach prowadzi nadal czynności w tej sprawie. Żadnemu z pasażerów tego samochodu nic się nie stało. Uszkodzenia dotyczyły pojazdu. Według zeznań dwóch osób, które znajdowały się w miejscu kolizji wynika, że znały tylko i wyłącznie imię kierowcy. Same zaś były nietrzeźwe. Na tą chwilę traktujemy zdarzenie jako kolizję. Prowadzimy czynności prowadzące do ustalenia kierującego.”