Kadeci przegrywają w Gorlicach

Autor: Mateusz Książkiewicz
Niestety dobrej passy kadetów, po meczu z Ryglicami nie udało się utrzymać. Zawodnicy drużyny LKS Bobowa ulegli siatkarzom z Gorlic w debrach powiatu gorlickiego.

Do pojedynku LKS BOBOWA z GKPS Gorlice w ramach trzeciej kolejki Ligi Wojewódzkiej Kadetów doszło w sobotę, 24 października br. na gorlickiej hali OSiRu. Pomimo pełnej zaangażowania walki Bobowian nie udało się pokonać drużyny GKPS Gorlice. Zespół gospodarzy był wyraźnie lepszy technicznie tym samym nasi zawodnicy przegrali mecz wynikiem 0:3 w setach (I set 25:19, II set 25:19, III set 25:18).

Aktualnie nasi kadeci zajmują piąte miejsce w tabeli, na cztery rozegrane mecze posiadają 5 punktów.