Jadwiga Wójtowicz kandydat do sejmiku województwa małopolskiego

MKS Podkarpacie Bobowa podbija Myślenice

Autor: Łukasz Augustyn
Sobotniego popołudnia (tj. 10 października br.) siatkarki MKS Podkarpacie Bobowa udały się na wyjazdowe spotkanie w ramach III ligi piłki siatkowej kobiet. Tym razem naszym zawodniczkom zmierzyć się przyszło z drużyną KS Dalin Myślenice.

To już drugie spotkanie naszych siatkarek w tym sezonie. Podobnie jak męska drużyna LKS Bobowa, tak i dziewczęta przywiozły z Myślenic zwycięstwo. Mecz był bardzo wyrównany, większość minut to walka punkt za punkt. Główną przeszkodą, z jaka musiały się spotkać podopieczne Adama Urbanka to dobra gra w polu po stronie Myślenic. Miało to przełożenie na dużą ilość ciekawych akcji. Mocną stroną zaś naszych siatkarek okazał się blok oraz dobra zagrywka, co pozwoliło na wygraną z Dalinem Myślenice wynikiem 3:1.

„Wygrana bardzo nas cieszy. Dziewczyny zagrały w miarę poprawnie, było dużo mniej błędów niż tydzień temu. Nie zabrakło też kilku zmian. Warto wspomnieć, że przeciwnik dysponował wysoką siatkarką grającą na środkowym polu i to ona głównie robiła nam zamieszanie. Z każdą minutą nasze dziewczyny opanowały strategię i zaczęły wyciągać jej zagrania. Liczymy na więcej sukcesów.” – Skomentował Adam Urbanek trener MKS Podkarpacie Bobowa.