Marzena Oleś Kluska czarna owca kandydat do sejmiku Województwa Małopolskiego

Bobowscy siatkarze rozłożeni na łopatki

Autor: Łukasz Augustyn
Za nami kolejny weekend spod znaku piłki siatkowej. W sobotnie przedpołudnie na hali sportowej w Bobowej rozegrany został mecz kadetów województwa małopolskiego. Tym razem zawodnicy z LKS Bobowa podejmowali na własnym parkiecie siatkarzy z UKS Wola Batorska.

„To nie było łatwe spotkanie” – tak o zakończonym porażką meczu mówią bobowscy siatkarze. Mimo fantastycznego początku, który zwiastował niemal pewną wygraną dla LKS Bobowa w pewnym momencie coś się popsuło. Od trzeciego seta nasi siatkarze nie mogli sobie poradzić z przeciwnikiem, który zdecydowanie wziął się do pracy. Mimo podejmowanych prób unikania błędów, spotkanie zakończyło się przegraną z wynikiem 3:2 dla gości.

„Dzisiejszy mecz to gra do pięciu setów. Dwa pierwsze graliśmy dobrze, natomiast pozostałe trzy wypadły zastanawiająco słabo. Przeciwnik nagle zaczął lepiej grać, co przełożyło się na końcową wygraną 3:2. Niestety w siatkówce wygrywa ten kto wygra trzy sety, więc niewiele zabrakło do zwycięstwa.” – skomentował Paweł Popardowski – trener LKS Bobowa.