Jadwiga Wójtowicz kandydat do sejmiku województwa małopolskiego

LKS Łużna zostawiła awans Bobowej we mgle

W ostatniej kolejce tego sezonu, 15 listopada br. seniorzy KS Bobowa polegli na własnym stadionie z drużyną LKS Łużna wynikiem 1:2. Tym samym bobowscy piłkarze spadli z drugiej, awansowej pozycji tabeli.

Bojowo nastawieni zawodnicy z Bobowej sprawiali wrażenie, że pierwsza połowa będzie należeć właśnie do nich. Jednak rywale już w 3 minucie, po indywidualnej akcji Piotra Marynowskiego, zdobyli bramkę. Przed zejściem na przerwę okazji na strzelenie wyrównującego gola szukali Darek Magiera, Daniel Abram oraz Rafał Kudryk lecz przy każdym z tych uderzeń świetnym refleksem popisywał się bramkarz z Łużnej – Damian Janiszewski.

W drugiej części spotkania miejscowi piłkarze, niesieni niesamowitym dopingiem swoich kibiców w 70 minucie po pięknym uderzeniu głową Piotra Budzynia doprowadzają do remisu.  Wszystko wskazywało na to, że KS Bobowa w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych wywalczy cenne 3 punkty lub chociaż jeden. Niestety strzelona bramka uśpiła czujność co wykorzystali przyjezdni zaskakując naszą obronę, a w następstwie strzelając drugą, zwycięską bramkę.

Przez cały mecz pogoda nie dopisywała piłkarzom. Mecz zakończył się wynikiem 2: 1 dla LKS Łużna. Wielkie brawa należą się kibicom, którzy licznie przybywali dopingować miejscową drużynę. W spotkaniu żółte kartki otrzymali: dwukrotnie Dominik Gryzło oraz Krzysztof Olszewski, po jednej: Rafał Kudryk, Marek Magiera i Maksymilian Obrzut.