Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Sobota, 24 października 2020
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty

II Turniej Mikołajkowy w piłce siatkowej zwycięża Gimnazjum z Bobowej

09.12.2015 || Kategorie: Bobowa, Edukacja, Piłka siatkowa, Sport || Autor: Łukasz Augustyn

W miniony poniedziałek, 7 grudnia br. w Zespole Szkół Zawodowych w Bobowej odbył się drugi mikołajkowy turniej piłki siatkowej dla uczniów szkół gimnazjalnych.

Była to już druga edycja turnieju zainicjowanego przez Zespól Szkół Zawodowych w Bobowej. Do siatkarskiej rywalizacji przystąpiło sześć zespołów. Cztery z gimnazjów: w Bobowej, Brzanej, Szalowej, Lipnicy Wielkiej oraz dwa z ZSZ w Bobowej.

„W turnieju udział wzięło cztery gimnazja; z Bobowej, Brzanej, Lipnicy Wielkiej, Szalowej oraz dwie drużyny z Zespołu Szkół Zawodowych w Bobowej. Siatkarskie zawody zwyciężyło gimnazjum w Bobowej. Drugie miejsce zajęła drużyna z Szalowej, która grała w składzie mieszanym. Pozostałe zespoły za sprawą Świętego Mikołaja zajęły trzecie miejsca. Wszystkie chętne drużyny podzieliśmy na dwie grupy gdzie rozgrywane były mecze każdy z każdym a następnie odbył się mecz o pierwsze i drugie miejsce. Cieszy nas fakt, że młodzież bierze aktywny udział w tego typu wydarzeniach. Na pewno dodatkową motywacją mogło być to, że był to turniej mikołajkowy i na każdego uczestnika czekał mały upominek.” – skomentował Janusz Średniawa organizator turnieju.

Wręczenia nagród, pucharów oraz dyplomów dokonała dyrektor szkoły Barbara Wołkowicz.