Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Niedziela, 25 października 2020
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty

Dziewczęta z Wilczysk podczas Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej?!

15.01.2016 || Kategorie: Piłka ręczna, Sport, Społeczeństwo, Wilczyska || Autor: Łukasz Augustyn

Już dziś Kraków stanie się stolicą szczypiornistów starego kontynentu, za sprawą rozpoczynających się Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn. Wydarzenie, które będziemy śledzić przez najbliższe tygodnie, jest również powodem do dumy dla mieszkańców gminy Bobowa.

Piłka ręczna jest jedną z dyscyplin sportowych, która obok piłki nożnej, siatkówki czy skoków narciarskich cieszy się w naszym kraju dużym zainteresowaniem i ma rzesze wiernych kibiców. Już niejednokrotnie mogliśmy się przekonać, że to właśnie kibice z Polski, jak żadni inni na świecie, potrafią skutecznie zagrzać swoich zawodników do walki i poprowadzić ich swoim dopingiem ku zwycięstwu.

Swój ślad w historii mistrzostw Europy pozostawią także dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Wilczyskach. Szczypiornistki klubu UKS Sęp za sprawą wygranej w turnieju „Weekend z piłką ręczną” (artykuł archiwalny) w ramach nagrody głównej, będą mogły towarzyszyć zawodnikom podczas wyprowadzania na parkiet.

Moment ten będziemy mogli zobaczyć na ekranach naszych telewizorów. Nasze dziewczęta będą dumnie kroczyć u boku szczypiornistów z Francji, Serbii, Polski i Macedonii.Transmisję z wszystkich meczów, jakie zostaną rozegrane w ramach tegorocznych Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn będzie można zobaczyć na platformie cyfrowej Cyfrowego Polsatu na programach Polsat oraz Polsat Sport.

Poniżej zamieszczamy harmonogram transmisji meczy z udziałem dziewcząt z Wilczysk:
Francja – Serbia 17 stycznia 2016 godz. 18: 15 – Polsat Sport
Polska – Macedonia 17 stycznia 2016 godz.20: 30 – Polsat
fot.archiwalne

mIMG_8521

plakat-asysta-dziecięca-mini-2