Marcin Wąs - II tura wyborów Burmistrza Bobowej

Trudny mecz MKS Podkapracie vs. Ogniwo Piwniczna!

W miniony piątek (15 stycznia br.) rozegrany został kolejny mecz piłki siatkowej w ramach III ligi kobiet. Tym razem MKS Podkarpacie Bobowa na własnym boisku zmierzyło się z zespołem Ogniwo Piwniczna.

Początek spotkania był bardzo nerwowy dla obu drużyn. Zawodniczki popełniały wiele błędów, miały kłopoty z zagrywką i przyjęciem piłki. Jako pierwsze grę uspokoiły siatkarki z Piwnicznej. Uskuteczniając atak, zwiększały przewagę i ostatecznie wygrały I seta wynikiem 21:25. W drugim secie nadal mocniejszy okazał się zespół gości. Zdecydowana gra i pewność zawodniczek Ogniwa doprowadziła do wygranej w kolejnej części meczu (23:25).

Strata dwóch punktów setowych była niezwykłą motywacją dla drużyny MKS Podkarpacie. Ogniowo Piwniczna, zaskoczone nową siłą podopiecznych Adama Urbanka, oddało naszym siatkarkom trzeci, czwarty a co najważniejszy piąty set. Zdecydowała o tym walka w tie-break’u. Na boisku zaprezentowały się wszystkie zawodniczki Podkarpacia. Gratulujemy wygranej!