Młodzicy z Bobowej nie wykorzystali szansy na awans

W niedziele (14 lutego br.) młodzicy LKS Bobowa podczas rozgrywanego na własnej hali ZS nr 1 w Bobowej turnieju ligowego nie wykorzystali szansy na awans do wyższej ligi rozgrywkowej w Małopolskiej Lidze Młodzików.

Na turnieju zjawiły się takie drużyny jak: LKS Bobowa, MUKS ISKIERKA Tarnów oraz GKSP Gorlice, zabrakło natomiast czołowego zespołu w lidze: Wawel Kraków.

Bobowscy siatkarze podczas turnieju wygrali mecz z Iskierką Tarnów 2:o. Przeciwnicy z Tarnowa nie zdołali dorównać naszemu zespołowi, popełniali proste błędy oraz nie radzili sobie z dobrze funkcjonującym atakiem i blokiem LKS-u.

W kolejnym spotkaniu zmierzyły się na przeciwko siebie ekipy z z Tarnowa oraz Gorlic. Mecz był bardzo jednostronny, doświadczeni i ambitni Gorliczanie grali w tym dniu bardzo dokładnie i odpowiedzialnie co pozwoliło im na na wysoką wygraną dwóch setów takim samym wynikiem (12:25).

Na koniec rozgrywek zmierzyli się zawodnicy LKS Bobowa i GKPS Gorlice. Niewątpliwie nasi chłopcy trafili na swojej drodze do awansu, na bardzo silny zespół. Niestety nie udało się pokonać lepiej dysponowanej drużyny z z Gorlic. Pomimo wygrania przez bobowian pierwszego seta zbyt duża ilość własnych błędów spowodowała przegraną w drugim i trzecim secie. Tym samym LKS zajął drugie miejsce.