LKS Bobowa wygrywa rewanż z Brzeskiem. Sromotna przegrana gości

Na rewanż MKS Gryf Brzesko z LKS Bobowa nie trzeba było długo czekać. W niedzielne południe, na hali sportowo-widowiskowej w Bobowej odbył się ostatni mecz III ligi sezonu 2015/2016. Bobowianie po raz drugi okazali się lepsi.

W pierwszej partii spotkania siatkarze z Bobowej szybko uzyskali kilka oczek przewagi i do końca seta kontrolowali jego wynik, zwyciężając 25:10. W drugim secie wydawało się, że goście będą w stanie nawiązać walkę, jednak już po krótkiej chwili siatkarze LKS Bobowa ponownie wrócili do mistrzowskiej gry pokonując rywali z Brzeska (25:15).

MKS Gryf Brzesko nie był w stanie dorównać podopiecznym Pawła Popardowskiego także w trzecim secie. Zawodnicy LKS-u niesieni dopingiem swoich kibiców grali świetnie w każdym aspekcie gry.  Końcówka nie przyniosła większych emocji a należała do gospodarzy (25:16). W ostatecznym rozrachunku zespół z Bobowej pokonał dwukrotnie rywali z Brzeska 3:1 oraz 3:0 zapewniając sobie IX miejsce w lidze.

“Na podsumowanie ligi przyjdzie jeszcze czas, teraz należy cieszyć się z meczu, na którym panowała niesamowita atmosfera. Wszyscy zawodnicy mieli okazję zagrać, starsi spierali młodszych, młodsi wspierali starszych. Wszyscy grali, wszyscy zdobywali punkty i bawili się w tą siatkówkę – myślę, że to jest najważniejsze. Najbardziej cieszy mnie, że po trudnym sezonie, w którym nastąpiło wiele zmian zakończyliśmy go w takiej atmosferze i w takim nastawieniu na pracę w przyszłości” – skomentował trener LKS-u Bobowa Paweł Popardowski.