Siatkarki MKS Podkarpacie przegrywają na wyjeździe

W ostatni czwartek (3 marca br.) zawodniczki MKS-u Podkarpacie w ramach III ligi piłki siatkowej kobiet podjęły na wyjeździe zespół SALOS-u Staniątki. Podopieczne trenera Adama Urbanka przegrały 0:3.

Początek pierwszego seta był niezwykle wyrównany. Z każdą jednak minutą miejscowa drużyna SALOS-u rozkręcała się coraz bardziej. W końcówce pierwszej części spotkania podopieczne Adama Urbanka zmobilizowały się, niwelując straty do 1 punktu. Mimo to, gospodarze nie dali sobie wydrzeć zwycięstwa, wygrywając 26:24.

Drugi set przebiegał już pod dyktando miejscowych siatkarek, które pewnie wygrały 25:17. Choć rozmiary tego zwycięstwa mogły być niestety dużo większe. Siatkówka to gra błędów, a te coraz częściej przytrafiały się naszym zawodniczkom.

W trzecim i ostatnim secie zespół z Bobowej wyraźnie odpuścił. Podczas całego spotkania nasze siatkarki grały bardzo nerwowo, przez co popełniały proste błędy. Trener postanowił dać szanse gry młodszym zawodniczkom, które walczyły bardzo dzielnie jednak nie były w stanie zatrzymać rozpędzonych rywalek, które wygrały ostatecznie 0:3 w setach.