Juniorzy remisują z sądeckim liderem!

W środowe popołudnie (18 kwietnia br.) juniorzy KS Bobowa gościli lidera grupy, drużynę Helenę Nowy Sącz. Podopieczni Krzysztofa Flądry wyszli na boisko bardzo zmotywowani i z wielkimi ambicjami na korzystny wynik. Spotkanie zakończyło remisem.

Pierwsze minuty spotkania należały do gości, którzy nie pozwalali na zbyt wiele graczom z Bobowej. Efektem wytrwałej gry zawodników z Nowego Sącza była bramka jaka padła w 24 minucie, kiedy to rywale wykorzystali brak koncentracji i błąd w przyjęciu piłki piłkarzy KS-u. Wynik 0:1 utrzymał się aż do przerwy.

Początek drugiej połowy spotkania nie zapowiadał większych zmian, przewagę w posiadaniu piłki nadal mieli przyjezdni. Przełom nastąpił po 50 minucie, kiedy gospodarze łapiąc nagle wiatr w żaglach i wyczuwając niepewność przeciwnika zaczęli stwarzać sytuacje podbramkowe. Ostatecznie w 58 minucie Filip Świątański, który świetnie odnalazł się na boisku, dostając długą piłkę z łatwością pokonał bramkarza rywali dając swojemu zespołu bramkę na remis. Co prawda Helena nadal utrzymywała się przy piłce, jednak nie miała z tego większych korzyści. Bobowianie świetnie grający w defensywie nie pozwolili rywalom dojść do swojej bramki. KS Bobowa zremisowała z liderem oraz zdobyła cenny jeden punkt.

Warto zauważyć, że juniorzy z Bobowej od 3 spotkań są drużyną niepokonaną, a były to mecze z czołówką tabeli.