Marcin Wąs - II tura wyborów Burmistrza Bobowej

KS Bobowa odniósł 16 zwycięstwo w sezonie, tym razem z Wójtową!

Przedwczoraj (tj. 29 maja br.) na stadionie w Bobowej drużyna seniorów KS Bobowa rozegrała mecz ligowy z LKS Wójtowa. Całe spotkanie rozgrywane było pod dyktando gospodarzy, którzy pokonali gości z Wójtowej wynikiem 2:0. Bramki dla bobowskiego zespołu strzelali: Rafał Kudryk oraz Wojtek Świątański.

W pierwszą połowie meczu lepiej wypadli gospodarze, aktywni bobowianie stwarzali sobie bardziej dogodne sytuacje jednak zabrakło wykończenia akcji.
Bramki padły dopiero w drugiej połowie. Już w 45 minucie technicznym strzałem gola trafił Rafał Kudryk a chwilę później Wojciech Świątański wykorzystał błąd defensywy rywala i silnym płaskim strzałem podwyższył wynik gry. Bobowianie do ostatniego gwizdka kontrolowali przebieg meczu. Przyjezdni ostatecznie nie stracili więcej goli, mimo że były do tego okazje. Po 90 minutach spotkania KS Bobowa zasłużenie zdobyła trzy oczka wygrywając z LKS Wójtowa 2:0.