Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Poniedziałek, 28 maja 2018

Bobowscy policjanci zatrzymali złodziei, odzyskano 1300zł!

18.11.2016 || Kategorie: Bobowa, Policja || Autor: Dominik Gębarowski

Przedwczoraj (tj. 16 listopada br.) funkcjonariusze bobowskiego Komisariatu Policji ujęli w Sędziszowej uciekających złodziei (obywateli Rumuni), którzy dokonali kradzieży gotówki w jednym ze sklepów odzieżowych na terenie miasta Bobowa.

– Policjanci z Komisariatu Policji w Bobowej ujęli w Sędziszowej czterech obywateli Rumuni, którzy tuż po dokonaniu kradzieży rozpoczęli ucieczkę w stronę Tarnowa – mówi st. asp. Grzegorz Szczepanek, rzecznik prasowy gorlickiej policji. – Zgłoszenie o kradzieży w jednym ze sklepów odzieżowych w Bobowej otrzymaliśmy o godzinie 13.10. Według informacji przekazanej przez zgłaszającą, do sklepu weszły trzy osoby, dwie kobiety oraz mężczyzna. Jedna z nich odwróciła uwagę sprzedającej, będąc zainteresowana zakupem odzieży. W tym samym czasie, druga z tych kobiet zza lady sięgnęła i wyciągnęła pieniądze. Złodzieje spłoszeni reakcją sprzedającej, wybiegli ze sklepu i odjechali. Dzięki czujności sprzedającej prawie natychmiast o fakcie tym została powiadomiona telefonicznie policja. Szybka interwencja funkcjonariuszy pozwoliła zatrzymać sprawców, jedna z kobiet przyznała się do winy. 

Policji udało się odzyskać skradzione pieniądze. Po dokonaniu czynności, zatrzymana kobieta została zwolniona a sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

fot. ilustracyjne