Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Czwartek, 28 października 2021

Wielka Orkiestra tym razem zagra na hali ale wolontariuszy spotkamy także na mieście

13.01.2017 || Kategorie: Bobowa, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy || Autor: Justyna Duda

Po kilku latach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bobowej przyszedł czas na zmianę miejsca tego corocznego wydarzenia. Finał jaki odbędzie się w najbliższą niedzielę, 15 stycznia zostanie przeprowadzony w hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Bobowej. Wolontariusze natomiast będą przy kościołach w całej gminie już od rana.

Tegoroczny finał WOŚP jest wyjątkowy, bowiem odbywa się po raz 25-ty. Tym razem jubileuszowa edycja będzie przebiegać pod hasłem: „Pediatria godna opieka seniorów”. W bobowskiej orkiestrze, podlegającej pod gorlicki sztab, zagra około 40 wolontariuszy, uczniów bobowskich szkół średnich oraz najstarszych klas gimnazjum.

Charytatywnie w organizację bobowskiego finały zaangażowali się: zespół Big Band z Nowego Sącza oraz Wedding Bar – barman na każdą okazję. Ponadto podczas imprezy zaprezentują się uczniowie szkół z terenu gminy Bobowa, przedszkolaki, młodzi muzycy ze Szkoły Muzycznej w Bobowej a także Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa.

Serdecznie zapraszamy w najbliższą niedzielę do hali widowiskowo-sportowej w Bobowej. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15:30.

fot. ilustracyjne

m60-IMG_9655