Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Środa, 29 stycznia 2020

Agnieszka Radwańska w kiepskiej formie

24.03.2017 || Kategorie: Kącik czytelnika, Region || Autor: Mateusz Książkiewicz

Znana wszystkim polska tenisistka, która odniosła już bardzo duże sukcesy sportowe takie jak między innymi: finał wielkoszlemowego Wimbeldonu w 2012 roku, zwycięstwo w Turnieju Mistrzyni w 2015 roku i przy okazji najwyższe notowania w Polsce w historii rankingu WTA Tour. Dzięki swojej karierze zarobiła już prawie 23 mln dolarów – może więc brakuje jej motywacji?

Od prawie 8 lat Radwańska nie była jeszcze w takiej słabej formie. W czterech ostatnich turniejach nie udało jej się przejść trzeciej rundy. Pokonały ją Mirjana-Lucic Baroni, Shuai Peng i Catherine Bellis oraz Karolina Woźniacka. Eksperci twierdzą, że powodem może być brak odpoczynku, zmęczenie i kierowanie myśli w stronę ślubu z narzeczonym, który ma odbyć się w tym roku. Przyglądając się jej karierze można pomyśleć, że zawodniczce brakuje też motywacji, od lat w polsce jest w czołówce najlepszych tenisistek w kraju, może warto byłoby skonfrontować ją z młodszą aspirującą zawodniczką, a przyniosłoby to pozytywne rezultaty i większą motywację dla obydwu tenisistek?

Sport to nie tylko podróże, zwiedzanie i zdobywanie dużej ilości środków finansowych. Zawodnicy muszą wylać hektolitry potu na treningach, nie odpuszczać ani na moment, w trakcie zawodów cały czas są w trasie, muszą ćwiczyć, jadą do hotelu, jedyną atrakcją jest czasami masaż rehabilitanta, a później znowu ciężkie rozgrywki. Sportowcy narażeni są na wysiłek fizyczny, ale także psychiczny, są w ciągłym biegu, mają bardzo wysoko ustawione poprzeczki i nie mają chwili wytchnienia.

Agnieszka Radwańska być może zmęczona jest rutyną i sławą, w zasadzie nie musi już zarabiać pieniędzy. Od wielu sezonów znajduje się w czołówce w rankingach tenisistek na całym świecie, ale takiego kiepskiego sezonu nie miała już od prawie 8 lat. Polka dwa lata temu zaczęła dobrze grać dopiero w drugiej części sezonu, miejmy więc nadzieje, że szykuje dla Nas coś specjalnego i weźmie się w garść.

Jeśli śledzisz zawody w tenisa, powinny zainteresować Cię zakłady bukmacherskie. Zarejestruj się w bet365, a otrzymasz specjalne kody promocyjne, dzięki którym będziesz mógł nieco zaoszczędzić na starcie swojej przygody z bukmacherami. Ponadto zakład możesz tam złożyć całkowicie online, czyli bez wychodzenia z domu.

Na początek nie decyduj się na zbyt duże sumy i obstawiaj tylko pewnych zawodników. Więcej informacji w sieci znajdziesz dzięki opcji pozycjonowanie stron slask. Wpisz frazę w wyszukiwarce, a otrzymasz najbardziej aktualne dane w Internecie. Dzięki pozyskaniu większej ilości informacji, będzie Ci łatwiej dokonywać dobrych wyborów.