Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Środa, 29 stycznia 2020

Mammed Khalidow i KSW 39

21.03.2017 || Kategorie: Kącik czytelnika, Region || Autor: Mateusz Książkiewicz

Inaczej, również Mammed Chalidow urodził się 17 marca 1980 roku w Groznym. Jest on jednym z najbardziej znanych zawodników mieszanych sztuk walki (mma). Pochodzi z Czeczenii, ale walczy jako polski zawodnik. Jest aktualnym mistrzem KSW w wadze średniej.

Zaczął trenować w wieku 13 lat, ale na początku było to karate. Później próbował swoich sił w taekwondo, boks i zapasy. Po raz pierwszy w zawodach w mieszanych sztukach walki startował w 2004 roku. Na początku reprezentował Olsztyn, wówczas udało mu się zdobyć międzynarodowe Mistrzostwa Polski w MMA. W 2008 roku nawiązał współpracę z amerykańską organizacją EliteXC, ale podczas jednej z walk nabawił się poważnych kontuzji i powrócił do KSW.

Ma na swoim koncie, aż 33 zwycięstwa, tylko 4 porażki i 2 remisy. Ostatnio powalił zawodnika w pierwszej rundzie, praktycznie po rozpoczęciu walki. Mammed Khalidow walczył z Luke’iem Barnatt’em, a cały pojedynek trwał zaledwie 21 sekund. Luke Barnatt to zawodnik z Anglii, który mówił, że porażka jest dla niego ciężką pigułką do przełknięcia.

Jeśli emocjonują Cię rozgrywki sportowe i zawody rozmaitych sztuk walk wypróbuj swoich sił w zakładach bukmacherskich i obstawiaj wygraną ulubionych zawodników. Sport od wieków nierozłącznie związany jest z grami hazardowymi, ponieważ obydwa zajęcia wywołują niesamowitą adrenalinę. W przypadku, gdy chciałbyś złożyć zakład całkowicie online i bez wychodzenia z domu, możesz to zrobić tutaj. Zakłady możesz też złożyć osobiście u bukmachera w Twoim mieście.

Natomiast 27 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie będziemy mogli zobaczyć walkę wieczoru Mammed – Borys Mańkowski. Borys nazywany „Diabłem Tasmańskim” jest obecnym mistrzem KSW w wadze pół średniej, a zmierzy się z mistrzem KSW w wadze średniej. Rzucił wyzwanie Khalidowi, który zgodził się na pojedynek. Co ciekawe Mańkowskiego nie udało się nikomu pokonać od ponad 4 lat! Natomiast Khalidow uważany jest za jednego z najlepszych zawodników wagi średniej na świecie. Pozostaje niepokonany od 2010 roku. Zapowiadają się niesamowite emocje, dlatego na pewno nie przegap tej walki. Przy pomocy seo znajdziesz w sieci mnóstwo informacji na temat nadchodzących gali KSW i wiadomości o zawodnikach.

Podczas gali KSW 39 odbędzie się, również walka Mariusza Pudzianowskiego, będziemy mogli zobaczyć, również starania Pawła Raka „Popka”, Tyberiusza Kowalczyka, Roberta Burneike, Mateusza Gamrota, Fernando Rodriguesa Jr., Damiana Janikowskiego, Łukasza Jurkowskiego, Marcina Różalskiego, Marcina Wrzoska, Tomasza Narkuna, Marcina Wójcika i Klebera Koike Erbsta.