Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Wtorek, 20 lutego 2018

Wielkie kłopoty i zarazem nadzieje dla Motoru Lublin…

07.04.2017 || Kategorie: Kącik czytelnika, Region, Sport || Autor: Materiał nadesłany

Jak wiadomo, piłka jest przewrotna i również sytuacje klubowe mają to do siebie, że potrafią pomimo wielkich oczekiwań zmieniać się w trakcie sezonu, zarówno z tych gorszych, na lepsze i na odwrót. Jedni zaczynają swoje sezony z odpowiednią liczbą punktów, natomiast drużyny z wielkim potencjałem, czasem potrafią zawodzić.

Dzieje się tak dokładnie w wypadku Motoru Lublin, czyli drużyny z wielkim potencjałem, który miał aspirować na drugą ligę w tym sezonie. Niestety już wiadomo, że sezon o drugiej lidze jest zakończony, lecz dziś drużyna ma kompletnie inny priorytet.

Po wielkich zmianach, jakie przechodzi Motor Lublin od końca poprzedniego roku, możemy widzieć już pierwsze zmiany. Nowy sponsor, jakim jest ForBet, innymi słowy zakłady sportowe, które są oferowane w naszym kraju, daje do dyspozycji szerokie możliwości dla samej drużyny, która dziś kompletnie inaczej podchodzi do tematu rozgrywek i prezentuje całkiem inne nastawienie.

Dzieje się tak, albowiem drużyna została odpowiednio przewietrzona. Stało się to głównie ze względu na wynoszenie spraw klubowych do mediów, za co klub postanowił wystosować odpowiednie konsekwencje wobec zawodników, którzy się tego dopuścili. Przyniosło to wiele zmian, jednak same w sobie zmiany, okazały się wielkim plusem dla całego klubu i zarządu, który dziś pod tym względem jest zachwalany i klepany po plecach. Bardzo dobrze, albowiem pokazuje to jasno, że Motor Lublin na wielkie wsparcie, a sam klimat w klubie mocno się poprawił.

Teraz pozostaje jedynie kwestia tego, jak Motor Lublin poradzi sobie do końca sezonu. Co prawda klub wreszcie ma odpowiednie punkty, które dają mu duży plus względem kolejnych ligowych spotkań i jego sytuacji w tabeli. Przyznać jednak trzeba, iż ze względu na dużą różnicę punktów w tabeli lidera, trudno będzie myśleć o tym, aby Motor Lublin był w stanie w tym roku przedrzeć się do drugiej ligi rozgrywek w Polsce.