Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Czwartek, 19 września 2019
Gut Mostowy kandydat do sejmu

Uczniowie już na wakacjach, a jak wyglądało zakończenie roku?

25.06.2018 || Kategorie: Edukacja, Gmina Bobowa || Autor: Jacek Kieroński

Od dzisiaj, 25 czerwca uczniowie już w pełni rozpoczęli długo wyczekiwane dwumiesięczne wakacje. Po dziesięciu miesiącach wytężonej nauki, w miniony piątek 22 czerwca usłyszeli ostatni dzwonek roku szkolnego 2017/2018.

Z naszym aparatem udaliśmy się do Szkoły Podstawowej nr 1 w Bobowej. Zakończenie roku szkolnego w tej placówce miało formę uroczystego apelu na placu szkolnym a poprzedziła go Msza Święta w kościele św. Zofii w Bobowej.

– Myślę ze to był fajny rok, tym bardziej że uczniowie naszej szkoły mieli sporo osiągnięć w różnych dziedzinach począwszy od konkursów przedmiotowych,  olimpiady, turnieje aż po sport – mówi Adam Urbanek, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Bobowej. – Był to też bardzo dynamiczny rok, nasza szkoła brała udział lub organizowała wiele uroczystości, które przebiegały na wysokim poziomie. Myślę, że to dobrze świadczy o pracy szkoły i jest pozytywnie postrzegane przez rodziców. Cieszymy się, gdyż w minionym roku nie mieliśmy jakiś wypadków a bezpieczeństwo uczniów jest najważniejsze. Tuż przed końcem roku udało nam się przeprowadzić egzamin na kartę rowerową tak więc wszyscy uczniowie powinni bezpiecznie poruszać się po drogach w czasie wakacji. Wszystkim dzieciom oraz młodzieży z okazji wakacji życzyłbym przede wszystkim dobrej pogody, pełnej słońca. Ponadto bezpiecznych i zdrowych wakacji, tak abyśmy wszyscy spotkali się czwartego września na inauguracji nowego roku. 

fot. J. Kieroński