Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Rycerz w Wilczyskach czyli bal nad bale…

Autor: Mateusz Książkiewicz
We wtorek, 14 lutego w  Szkole Podstawowej w Wilczyskach odbył się bal karnawałowo-walentynkowy dla uczniów tej szkoły, aby zapewnić dzieciom ciekawy odpoczynek podczas ferii.

Impreza rozpoczęła się tuż po godzinie 14-tej od poczty walentynkowej.  Zabawę taneczną poprowadził zespół muzyczny „MAX” z Jankowej, podczas której przeprowadzono konkurs na najpiękniejszy kostium karnawałowy.  Na sali nie zabrakło: czarownicy, księżniczki, Ani z Zielonego Wzgórza, średniowiecznej damy, Zorra, kowboja, supermena, króla oraz wiele innych wspaniałych przebierańców. Wyboru na najlepszy karnawałowy strój dokonała komisja składająca się z dyrektora szkoły oraz nauczycieli.

Organizatorami szkolnego balu był samorząd uczniowski na czele z opiekunem, panią Gryzło Ewą oraz rada rodziców. Wykazali  oni bardzo duże zaangażowanie by dzisiejsza impreza tak wspaniale wyglądała – mówi dyrektor szkoły Wiesław Tarasek  Uczniowie z opiekunką cały wczorajszy dzień dekorowali salę by dzisiaj móc się bawić.  Bal karnawałowo-walentynkowy to tylko jedna z wielu imprez które proponujemy dzieciom podczas ferii. Wśród zajęć jest m.in. zajęcia sportowe, kuligi, wyjazdy to teatru w Tarnowie, dzięki  którym dzieciaki mogą aktywnie i miło spędzić wolny czas. 

Harmonogram zajęć organizowanych przez SP w Wilczyskach zamieszczony jest w nadchodzących wydarzeniach na naszym portalu.

 

 

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy