Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Z komputerem za pan brat…

Autor: Łukasz Augustyn
Masz powyżej 45 lat? Komputery są wszechobecne w dzisiejszych czasach, a ty musisz prosić innych o pomoc? Chciałeś/aś się nauczyć obsługi komputera, ale nie miał kto cię nauczyć ? Nadszedł czas, aby to zmienić.

W województwie  małopolskim rozpoczął się projekt “Z komputerem za pan brat – szkolenia dla osób powyżej 45 roku życia” jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Szkolenia przeznaczone są dla osób:

W ramach projektu zostaną przeprowadzone szkolenia z zakresu podstaw obsługi komputera oraz szkolenia zaawansowane, ukierunkowane na zdobycie europejskiego certyfikatu ECDL CORE.

Podczas kursu przygotowane są 2 typy szkoleń komputerowych

Podstawowe – dla osób początkujących
Zaawansowany – dla osób orientujących się w komputerze

Szkolenia obejmują 80 godz. zajęć realizowanych w różnych miejscowościach województwa małopolskiego wskazanych przez uczestników, a znajdujących się w powiecie właściwym dla miejsca zatrudnienia (prowadzenia gospodarstwa rolnego). Zajęcia odbywają się w grupach 8-osobowych.

Każdemu z uczestników zapewniamy BEZPŁATNE materiały szkoleniowe, egzaminy, certyfikaty i zaświadczenia oraz ciepły posiłek podczas szkolenia. Możliwy również zwrot kosztów dojazdu na szkolenia. Sale są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wszystkie szczegóły i dokumenty dotyczące przystąpienia do projektu dostępne są pod tym linkiem http://malopolska45.efsart.eu/?q=node/6

Kontakt telefoniczny:  (18) 547 11 55, lub (18) 534 030 040

 

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy