Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Piątek, 14 maja 2021

Z komputerem za pan brat…

01.02.2012 || Kategorie: Komunikaty || Autor: Łukasz Augustyn

Masz powyżej 45 lat? Komputery są wszechobecne w dzisiejszych czasach, a ty musisz prosić innych o pomoc? Chciałeś/aś się nauczyć obsługi komputera, ale nie miał kto cię nauczyć ? Nadszedł czas, aby to zmienić.

W województwie  małopolskim rozpoczął się projekt „Z komputerem za pan brat – szkolenia dla osób powyżej 45 roku życia” jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Szkolenia przeznaczone są dla osób:

  • Powyżej 45 roku życia
  • Pracujących na terenie województwa Małopolskiego, z wyłączeniem powiatu miasta Kraków
  • Z własnej inicjatywy wykazujących chęć i zaangażowanie w zdobywaniu nowych umiejętności.
  • Uczestnikami mogą być również rolnicy, którzy: ·są właścicielami lub posiadaczami samoistnymi lub zależnymi nieruchomości rolnej o powierzchni użytków rolnych przekraczającej 2 ha przeliczeniowe są ubezpieczeni w KRUS ukończyli 45 rok życia

W ramach projektu zostaną przeprowadzone szkolenia z zakresu podstaw obsługi komputera oraz szkolenia zaawansowane, ukierunkowane na zdobycie europejskiego certyfikatu ECDL CORE.

Podczas kursu przygotowane są 2 typy szkoleń komputerowych

Podstawowe – dla osób początkujących
Zaawansowany – dla osób orientujących się w komputerze

Szkolenia obejmują 80 godz. zajęć realizowanych w różnych miejscowościach województwa małopolskiego wskazanych przez uczestników, a znajdujących się w powiecie właściwym dla miejsca zatrudnienia (prowadzenia gospodarstwa rolnego). Zajęcia odbywają się w grupach 8-osobowych.

Każdemu z uczestników zapewniamy BEZPŁATNE materiały szkoleniowe, egzaminy, certyfikaty i zaświadczenia oraz ciepły posiłek podczas szkolenia. Możliwy również zwrot kosztów dojazdu na szkolenia. Sale są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wszystkie szczegóły i dokumenty dotyczące przystąpienia do projektu dostępne są pod tym linkiem http://malopolska45.efsart.eu/?q=node/6

Kontakt telefoniczny:  (18) 547 11 55, lub (18) 534 030 040