Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Pomóżmy krajanowi zdobyć Parlament!

Autor: Sabina Janus
Zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich naszych czytelników o poparcie dla kandydata Filipa Tohla z Gorlic, ubiegającego się o miesięczny staż w Parlamencie Europejskim przy polskim polityku.

 

Filip zakwalifikował się do czołowej dziesiątki województwa małopolskiego i zaciekle walczy o utrzymanie prowadzenia w walce o otrzymanie stażu. Aktualnie brakuje mu 20 głosów do lidera, dlatego też każde aktualne poparcie jest na wagę złota. Do tej pory udało mu się zebrać 1600 głosów, a oddawać je można jeszcze tylko przez 4 dni – do 15 kwietnia.

Głosowanie odbywa się poprzez wybranie aplikacji na Facebooku, która jest w pełni bezpieczna. Wystarczy wybrać województwo małopolskie i postawić krzyżyk przy nazwisku Filip Tohl, którego nazwisko znajduje się jako ostatnie na liście. Dla 300 osób, biorących udział w głosowaniu organizator przewidział nagrody, w tym jedną z nich jest Iphone. Te półtorej minuty poświęcone dla młodego polityka jest dla niego życiową szansą. Niżej podajemy link do aplikacji:

https://fbapps.platforma.org/fb_eurostaz/

Z góry dziękujemy za oddane głosy.
fot. goldenline.pl

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy